Jeśli Lewandowski zagra dobrze,Arsenal nie będzie mieć okazji

Zdaniem Lewandowskiego, Bayern powinien pokonać free spins Arsenal, ale żeby to zrobić, musi zagrać dobry mecz.

Pierwsza część dwumeczu odbywa się 15. lutego w Monachium.

Monachijczycy nie są w tym sezonie w tak imponującej formie, do jakiej nas przyzwyczaili, ale po ostatniej kolejce powiększyli przewagę If you are looking for a free spins no deposit kind of online game then click on freespingratis.com w Bundeslidze do siedmiu punktów nad RB Lipsk. Mimo że zwycięstwo z Ingolstadt (2:0) nie było specjalnie przekonujące.

– Zwycięstwo w hot slot Ingolstadt było bardzo ważne. Teraz skupiamy się na Lidze Mistrzów – wypowiedział się dla oficjalnej strony klubu Lewandowski.

– Wszyscy czekają na mecz. To będzie dla nas wielkie wyzwanie. Mam nadzieję, że zagramy świetnie – dodał parę komunałów.

– Arsenal ma bardzo dobrych piłkarzy. Wiedzą, czym jest gra w Lidze Mistrzów – mówi, ale jednocześnie zaznacza. – Musimy skoncentrować się na sobie. Jeśli zagramy swoje, Arsenal nie będzie miał pewnie wielu szans. Ale musimy zagrać dobrze na każdej pozycji.

W ciągu ostatnich czterech lat, Bayern trzykrotnie eliminował Arsenal z Ligi Mistrzów. W sezonie 2012/13 Bawarczycy wygrali nawet LM, zdobywając przy okazji potrójną koronę.