Młody Kluivert idzie w ślady ojca Patricka

Justin Kluivert – syn 79-krotnego reprezentanta Holandii, Patricka – w połowie stycznia zadebiutował w seniorskiej piłce.

 

W lutym zagrał kilkanaście minut przeciwko Legii w Lidze Europy (w spotkaniu w Warszawie wszedł z ławki). A w ostatni weekend strzelił swojego pierwszego gola w lidze holenterskiej (Ajax zermisował 1:1 z SBV Excelsior). Zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet w Polsce jest dozwolone i jest regulowane przepisami prawa. Jednak nie każdy bukmacher internetowy działa zgodnie z prawem. Jak poznać, jaki jest legalny bukmacher internetowy? Na tej stronie dowiecie się, u jakich bukmacherów można zawierać legalne zakłady bukmacherskie przez internet w Polsce. Justin Kluivert – syn słynnego piłkarza reprezentacji Holandii, Patricka – idzie w ślady ojca. W wieku 17 lat, w swoim 11. występie w barwach Ajaksu Amsterdam, strzelił pierwszego gola w seniorskiej piłce.

Justin już od dłuższego czasu uchodzi za jeden z największych talentów Ajaksu i całej holenderskiej piłki. Może grać w ataku – jako typowa „dziewiątka”, ale także występować na skrzydłach. Jego idolem – o czym sam otwarcie mówi – jest Cristiano Ronaldo. Ale młody Kluivert nie chce jednak grać z nim w Realu, tylko marzy o występach w Barcelonie, w której przed laty grał jego ojciec.